opět se vracím k volbám do Evropského parlamentu. Mnoho politiků, a mezi nima vy, se udiveně ptá: Co jsme lidem, kteří nešli k volbám, co jsme jim špatně vysvětlili, co si vlastně tito lidé myslí?

Musím přiznat, že když jsem veřejně deklaroval svoji volbu – jít nevolit (to je prosím, také volba!) – setkal jsem se ve svém okolí s údivem, nesouhlasem, či přímo odsouzením. Domníval jsem se, že jsem se asi mýlil, že jsem se svým názorem asi osamělý… ale pak mě potěšil pan Mareš, který uveřejnil komix na toto téma v Reflexu…

DOPORUČUJI VŠEM NATVRDLÝM, KTEŘÍ STÁLE NEVĚDÍ, PROČ LIDÉ NEŠLI K VOLBÁM, PŘEČÍST SI TENTO KOMIX:

nieder001

A propos, pane Niedermayere: jestli se domníváte, že právě VY jste tou správnou volbou pro liberály (ke kterým se s výhradami mohu řadit), tak já se naopak domnívám, že ne. Byl jste prezentován jako vynikající odborník z České národní banky – a v tom mám problém.

  1. Vaše působení v ČNB končí, a tak se nemohu zbaviti dojmu, že hledáte (a už jste našel) novou trafiku.
  2. Za Vašeho působení v ČNB došlo k loupeži na občanech tohoto státu, když Vaše banka za státní=peníze občanů intervenovala za devalvaci koruny vůči euru a tím za devalvaci faktickou – když se vše následně (samozřejmě) zdražilo. Možná, že došlo k nějakému oživení hospodářství (já to tak nepociťuji) – ale za jakou cenu? Prostě vydáváte za hospodářské oživení kapitál, který pumpujete do nevýkonných odvětví hospodářství a o který jste obrali občany.

To jsou u mne 2 body, které jste nejenom že nevysvětlil, ale vy jste o nich taktně pomlčel… Škoda, ŤOP-ka mohla obdržet můj hlas.

Vážený pane Niedermayere, pokud byste se náhodou obtěžoval s odpovědí, rád ji zde jako polemiku vyvěsím.